Anasayfa       Hakkımızda      Uygulama Alanları       Mediasite Sistemi       Kiralama-Hizmet      Bize Ulaşın      English
 
 
 
Firma Tanıtım ve Tarihçesi

Firmamız 2001 yılında, ülkemizin projeksiyon cihazları ve fotoğraf ürünleri konusunda öncü ve köklü kuruluşlarından Darfilm AŞ'nin teknik ürün departmanının, ayrı bir firma olarak yapılandırılması ile kurulmuştur.

 

Eğitim ve konferans teknolojileri konusunda, son yenilikleri takip ederek, ülkemize kazandırılması amacı ile konusunda uzman firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Geçmişte, Tepegöz, projeksiyon, interaktif board gibi birçok ürünün ülkemizde öncülüğünü ve tanıtımını yapmış olup, günümüzde sunum ve eğitim etkinliklerinin internet üzerinden yayınlanmasını sağlayan alt yapı sistemlerinin, satış ve kiralama hizmetlerini vermektedir.

 

Ayrıca, geleneksel yapımızdan gelen, fotoğraf ürünleri konusunda, profesyonel fotoğraf alanında dünyanın en prestijli markası SINAR ürünlerinin Türkiye tek yetkili temsilciliğini yapmaktadır.

 

 

 

 

Hizmet Felsefesi

Geçmişten gelen prensiplerimiz doğrultusunda en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir. Müşterileri ilişkilerini uzun vadeli düşünen firmamız, satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde en yüksek standardı amaç edinmiştir.

 

Bu amaç doğrultusunda , hizmet kalitesini korumak için yalnızca konusunda uzman güvenilir firmaların temsilciliğini yapmakta, potansiyelini ve kaynaklarını, belirli bir konuda yoğunlaştırmaktadır.

 

Müşteri hizmetlerindeki kalitenin ancak yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan firmamız, sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir. DDS İletişim firması son 15 yıldır aynı personel ile hizmet vermektedir.

 

Bütün bunlardan dolayı, destek ve iletişim konusunda çok hassas bir yapıya sahip, ülkemizin önde gelen özel sektör kuruluşlarına uzun yıllardan beri hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

 

Anasayfa      Hakkımızda      Uygulama Alanları       Mediasite Sistemi       Kiralama-Hizmet      Bize Ulaşın       English